697181997 elearn@awamabhp.com.pl

RODZAJE KURSÓW

Oferujemy państwu szkolenie z bezpieczeństwa i higieny pracy online. To nowoczesna odpowiedź na te stare metody, które nie aktywizowały uczestników, a wymagały od nich dostosowania się do czasu pracy osoby prowadzącej szkolenia. Internetowe szkolenie BHP to przystępniejsza forma przekazywania wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, zaktualizowana o najnowsze zasady i przepisy prawne, ubrana w estetyczną formę.

Pracownik czy pracodawca, którzy muszą odświeżyć swoją wiedzę z zakresu BHP, mogą poświęcić na szkolenie online tyle czasu, ile potrzebują. To oznacza, że jeśli jeden z tematów sprawia nam więcej trudności lub mamy potrzebę przemyślenia niektórych kwestii, nie musimy dopasowywać się do grupy, czy wykładowcy. Szkolenie BHP przez internet daje nam tyle czasu na poznanie programu, ile rzeczywiście potrzebujemy do opanowania treści.

Nasze szkolenia odbywają się przy wykorzystaniu nowoczesnej platformy e-learningowej. Szkolenie można odbyć zarówno za pośrednictwem komputera jak też udzeń mobilnych.

ZAPRASZAMY